slogan

  IconSCIconYTIconFB

Olenka New


 

fotoLogo

BanduraCoin
 

musicaLogo

Раді бачити Вас на сторінках нашого офіційного сайту!:) Тут Ви знайдете інформацію про нашу творчістьмузикуфотовідео, а також зможете залишити відгуки.
«Ойкумена» - гурт, що знаходиться у постійному творчому пошуку, сміливо експериментуючи з різноманітними інструментами та аранжуванням. Заснований на початку 2011 року. Музиканти виконують сучасну україномовну авторську акустичну музику з елементами етно-джазу, використовуючи бандуру, сопілку та перкусійні ритми у поєднанні з акцентом на проникливій манері відкритого співу. Позитивні відгуки глядачів, виступи на багатьох фестивалях і сольних концертах по цілій країні та за її межами, а також усвідомлення необхідності створення якісної культурної спадщини на базі красивих текстів та етнічних інструментів – таким є творче обличчя гурту. 
У творчому доробку: дебютний альбом «Чи ти мене любиш?!», альбом, присвячений революційним змінам у країні "День сонцестояння", альбом авторської музики "Фіміам", альбом авторської музики на слова Ліни Костенко - "Мить", збірник пісень
 на слова Ліни Костенко - "Калейдоскоп", близько двадцяти відеоробіт. Участь у театральних проєктах, всеукраїнських та міжнародних фестивалях.
Ми відкриті для музичних експериментів і шукаємо музикантів та співаків, котрі привносили б щось нове та оригінальне в наше звучання))

videoLogo

ShevGayInstr
 

 

raiderLogo

Markiyan New

contactsLogo


 

NewsLogo

OikKuiv
 
  • Головна

Про нас

коротко...

Olenka1

Олена Коссак

Бандура, вокал

oikoumena@gmail.com

+ 380638078405