slogan

  IconSCIconYTIconFB

musicaLogoRoundColor

videoLogoRoundColor

contactsLogoRoundColor

NewsLogoRoundColor

raiderLogoRoundColor

Нова фотосесія гурту "Ойкумена"

Гурт "Ойкумена" розпочав роботу над новим кліпом на пісню "Пекучий день" написану на слова відомої української поетеси Ліни Костенко. Зйомки активно тривають, тож поки до вашої уваги декілька кадрів з нової фотосесії гурту знятої на одній із локацій)

Continue Reading

Виступ гурту "Ойкумена" на фестивалі "Рідна мово моя.." 23.08.15р

23 серпня гурт "Ойкумена" прийняв участь у фестивалі "Рідна мово моя..", що відбувся у Музеї народної архітектури та побуту у Львові під егідою громадської організації "Подих весни".

До вашої уваги короткий фотозвіт з події.

Continue Reading

Гурту "Ойкумена" - 4 роки)

11 лютого 2015 відбувся творчий вечір присвячений четвертій річниці гурту "Ойкумена". Зустріч проходила в репетиційній гурту в теплій, майже домашній, атмосфері. Гості та шанувальники мали можливість прослухати невеликий ретроспективний концерт в якому ми старалися показати еволюцію гурту та те як розвивалася наша творчість від самих початків і аж до теперішнього часу. Публіка високо оцінила нашу гру. Сказати що ми щасливі - нічого не сказати. Ми на сьомому небі. Низький уклін усім хто прийшов. Дякуємо за подарунки і за увагу)

П.С. найголовнішим подарунком вечора став сюрреалістичний кліп на пісню М.Т.С.Л. ))) Дякуємо Мар'янці Янкевич за зроблене нею чудове відео))

Continue Reading

Два роки гурту "Ойкумена"

Етно-гурт"Ойкумена" святкує другу річницю свого існування. До цієї дати приурочений вихід нашого дебютного альбому "Чи ти мене любиш?!", презентація якого відбулася у День св. Валентина на сцені Міського Палацу Культури ім. Гната Хоткевича. Звучали пісні і композиції з нового альбому, сам виступ був помережаний віршами, написаними нашим перкусистом Тарасом. Публіка високо оцінила поетично-музичний вечір і залишила нам гарні та позитивні відгуки. Ми також раді що нашу роботу оцінили. Ми плануємо приступати далі до написання нових творів для бандури і перкусії та оновлювати течію львівської етно-музики.

Continue Reading

Виступ гурту "Ойкумена" на вечорі пам'яті В. Дичака

Етно-гурт"Ойкумена" виступив на вечорі пам’яті Володимира Дичака – бандуриста, незмінного керівника народних капел бандуристок «Дзвіночок» і «Галичанка» протягом майже п’ятдесяти років. Олена Коссак, учениця Володимира Дичака, продовжує справу свого вчителя, популяризуючи та осучаснюючи бандурне мистецтво у наш час.

Continue Reading

Виступ "Ойкумени" на творчому вечорі "Леся. Те, що не вмирає..."

Учасники етно-гурту "Ойкумена"взяли участь у нетрадиційному вечорі прочитання поезії Лесі Українки. Звучала класична українська музика, інструментальна, східні мотиви і, звісно, імпровізації. Глядачі високо оцінили наш музичний експеримент.

Continue Reading

Виступ гурту "Ойкумена" на Дитячому форумі видавців

Музиканти етно-гурту «Ойкумена» завжди підтримують акції та заходи, які проводяться для дітей. Так, в рамках «Форуму Видавців Дітям», солісткою гурту Оленою Коссак та дітьми була прочитана у ролях казка Ірен Роздобудько «Коли оживають ляльки».

Continue Reading

Фотосесія гурту "Ойкумена" в Свірзькому замку

У останні літні дні музиканти гурту «Ойкумена» - Олена, Ірина і Тарас – взяли участь у фотосесії в Свірзькому замку. Що з того вийшло – дивіться у продовження статті. Фотографи – чудове креативне подружжя Христя та Юра Зачепи.

Continue Reading

Виступ "Ойкумени" на творчому вечорі в честь дня народження Ліни Костенко, 19.03. 2014р.

Музиканти етно-гурту «Ойкумена» вдруге долучаються до святкування дня народження великої поетеси, письменниці, громадської діячки та філософа Ліни Костенко. Впевнені, що вона є одним з символів України та світочем для української нації у тяжкі часи боротьби за свободу і незалежність.

Continue Reading

Виступ гурту "Ойкумена" у Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного

До святкування Дня Незалежності етно-гурт «Ойкумена» виступив перед захисниками нашої Вітчизни у Академії Сухопутних Військ ім. П. Сагайдачного. Гурт вже багато разів виступав на запрошення цього закладу і завжди прийом був теплим та щирим.

Continue Reading

Виступ гурту "Ойкумена" в рамках відбіркового етапу фестивалю "Червона Рута-2012"

Ми пробуємо себе на різноманітних конкурсах і фестивалях. Цікаво дізнатися фахову оцінку своєї творчості. А ще з цього фестивалю почалася довга і плідна співпраця з палацом ім. Гн. Хоткевича.

Continue Reading

Про нас

коротко...

Olenka1

Олена Коссак

Бандура, вокал

oikoumena@gmail.com

+ 380638078405