slogan

  IconSCIconYTIconFB

fotoLogoRoundColor

musicaLogoRoundColor

videoLogoRoundColor

contactsLogoRoundColor

raiderLogoRoundColor

Нова відеоробота на пісню "СОН"

Днями відомий львівський гурт «Ойкумена» презентував свій новий кліп на пісню «СОН».Кліп став першою спільною роботою учасників гурту та творчої команди VIVIDpro. «У роботі, котра є мінімалістичною за своїм художнім наповненням, ми хотіли передати увесь спектр емоцій та почуттів людини, котра чекає… Чекає довго. Проте надія не згасає і в результаті коханий таки подзвонить, знайдеться, повернеться.
Текст до цієї пісні написав наш перкусист Тарас Приведа у 2013 році, проте під час Майдану і особливо протягом подальшої війни, лірика набула кардинально іншого значення для нас» – розповідає автор пісні, музикантка гурту Олена Коссак. «Саме надія, базована на внутрішній і часто не усвідомлюваній до кінця вірі, коли не залишилось більше нічого, окрім споглядання годинника, допоможе нам витримати найтемнішу пору і дочекатися світанку, дзвінка від близької людини».
«Ойкумена» – відомий в Україні та за її межами львівський гурт, котрий виконує авторську акустичну музику з елементами етно-джазу, пропагуючи україномовне музичне мистецтво у часи становлення української нації післяреволюційного та воєнного періоду новітньої історії України. Учасники гурту переконані, що Україна – абсолютно унікальна держава зі складною історією та величезним потенціалом, який ми всі можемо відкрити, єднаючись та гуртуючись, і представити свою Батьківщину світові в абсолютно новому, несподіваному світлі. Митці вважають, і неодноразово переконались в тому, що їхня музика не має жодних обмежень ні по віку, ні по мовних вподобаннях слухача та не залишає байдужим нікого, хто хоч раз її почує.

Участь у програмі GENESIS (відеозвіт)

Етно-гурт «Ойкумена» неодноразово брав участь у патріотичних волонтерських акціях, починаючи від Майдану і по сьогодні. Нашу гурт – незмінний учасник рекреаційної програми “Genesis” для військових, які повернулися з зони АТО. Запрошуємо дивитись нарізку відео з останнього такого заїзду, котрий відбувся у жовтні-листопаді 2016 року.

Відео-звіт з виступу можна переглянути тут

 

Свято Хліба 2016 у Шевченківському Гаю

Цьогоріч етно-гурт "Ойкумена" свиступив на красивому українському дійстві - Святі Хліба. Поруч з нами виступило багато талановитих артистів, від наймолодших "зерняток" української екстради до Заслужених. Пропонуємо Вам переглянути 2 відео і подумки долучитись до свята, яке щороку гостинно проводить Шевченківський Гай міста Львова

 

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Гурт Ойкумена у коцерті "Ми поєднаємо серця"

19 червня 2016 о 19.00 у м. Броди, гурт "Ойкумена" в якості запрошених гостей візьме участь у концерті "Ми поєднаємо серця". Також у програмі виступи Народного артиста України Мар'яна Шуневича,  заслужених артистів - Романа Ковальчука та Ігоря Нетлюха і багато-багато іншого)

Будемо раді бачити усіх наших друзів та шанувальників)

 

 

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Виступ гурту "Ойкумена" на фестивалі "Рідна мово моя.."

Ridnamovo (1)23 серпня 2015 гурт "Ойкумена" виступив на фестивалі "Рідна мово моя.." зорганізованому громадською організацією "Подих весни" у музеї Народної архітектури та побуту у Львові.

Більш детально про постановку можна дізнатися тут

 

Гурт "Ойкумена" у новому проекті театру ім. Лесі Українки

fedotovych46 червня 2015 гурт "Ойкумена" разом з Львівським театром імені Лесі Українки представили перше сценічне прочитання інсценізації видатного українського письменника Анатолія Дімарова “Федотович”.

Більш детально про постановку можна дізнатися тут

 

Гурт Ойкумена на конкурсі талантів в дитячому центрі "Альтернатива" м. Львів

yuna131 травня 2015 гурт "Ойкумена" в якості запрошених гостей виступив на конкурсі дитячих талантів "Юна зірка" організованому освітнім центром "Альтернатива" у м. Львові.

Відео-звіт з виступу можна переглянути тут

 

Акустичний вечір у репетиційній гурту в честь уродин нашої солістки Олени Коссак

gurt412.05.15В репетиційній гурту "Ойкумена " відбувся акустичний вечір в честь уродин нашої солістки Олени Коссак.
Під час виступу здійснювалася інтернет-трансляція, яку могли дивитися прихильники нашої творчості у Києві, Полтаві, Варшаві і Талліні.)

 

Участь у розважальній передачі СМС на ТРК Львів та презентація кліпу на пісню "М.Т.С.Л."

СМС28.02.15 У останній день зими ми передавали глядачам весняний настрій та позитив :) презентували наш кліп :) вийшло дуже приємно :)

Переглянути ефір можна на YouTube або безпосередньо на нашому сайті))

 

 

Святкування четвертої річниці творчої діяльності етно-гурту "Ойкумена". Презентація кліпу на пісню М.Т.С.Л.

Oik411.02.15 Відбулося святкування четвертої річниці творчої діяльності етно-гурту "Ойкумена".
Святкування розпочалося з відвідин ранкового ефіру на ТРК Львів, де ми поспілкувалися з ведучими та глядачами.
А далі у нашій репетиційній дали акустичний душевний концерт для наших друзів та прихильників, а молода талановита режисерка Мар'яна Янкевич презентувала наш кліп на пісню "М.Т.С.Л." :) ми раді, що є для кого грати і чого досягати :) ну і звісно, головна тема - розвиток культури України та її процвітання у всіх аспектах :)

Переглянути наш кліп можна на YouTube або безпосередньо на нашому сайті) Насолоджуйтесь))

 

 

Новорічне відео від гурту "Ойкумена"

костенко2014 був дуже тяжким роком в історії України. Ми бачили цей рік таким, і ми віримо. що він не повториться більше, а ми переможемо у цій тяжкій війні проти внутрішнього і зовнішнього ворога.

Саме цій темі й присвячене наше новорічне відео.

 

Публікація про гурт на rock.lviv.ua

rocklviv25.11.14 опублікували інформацію про наш гурт на сайті Львівських рокерів. Читаємо, коментуємо :).

Детальныше подивитись публікацію можна тут)

Благодійний виступ для збору коштів батальйону "Айдар"

aydarУ неділю, 14 вересня 2014 року, етно-гурт "Ойкумена" виступив на благодійному концерті для підтримки збору коштів батальйону "Айдар". Ми впевнені у нашій перемозі, адже ми вже перемогли. В єдності - сила народу! Слава Україні!

П.С. і ще одне відео з нашого виступу можна оглянути тут)

Пісні у підтримку Майдану та Революції гідності

Olenka-CheЯк тільки почався Майдан, ще до кривавого розгону студентів, наші музиканти не могли залишатись байдужими - відчуття того, що будуть особливі події, не залишало нас. Тому ми прийшли на репетицію і зняли на телефон відео у підтримку всіх, хто на майданах.

Далі, після першої загрози розгону Майдану, ми записали пісню про те, що зміни йдуть і нам необхідно розірвати свої окови. На неї зробили відеоряд з фотографії, які робили ми та наші друзі на Майдані. Пісня "Час настав".

Ми віримо в перемогу та розвиток вільної України!

Виступ на семінарі "Ковчег"

flag ark thumbЦього року етно-гурт "Ойкумена" втретє виступає на українсько-польсько-єврейському семінарі "Ковчег". Там музиканти спілкуватимуться з молоддю, співатимуть нових пісень гурту та представлятимуть українську культуру на "дні України" в рамках проекту. Щорічно фестиваль проходить у монастирі надзвичайно мальовничого села Більшівці, що на Івано-Франківщині.

Публікація про гурт на порталі "Жінка-УКРАЇНКА"

oykumena 0Портал "Жінка-УКРАЇНКА" запросив наш гурт до публікації. Запрошуємо усіх підписуватись на цей ресурс і читати його цікаві матеріали, можна почерпнути багато корисного і цікавого про людей, які нас оточують і вибудовують патріотичне українське суспільство.

Виступ на Великодньому Майдані

Prj6emgHgJAЕтно-гурт "Ойкумена" виступив на Великодньому Майдані у складі - бандура, перкусія, флейта. Глядачі високо оцінили наш виступ, запрошуючи заспівати ще "на біс". Великодній Майдан дав усім нам надію на світле майбутнє України. Час змін настав!

Вихід нового альбому гурту "Ойкумена" - «День сонцестояння»

WWWCover SSNEW-FRONTМи трудимося невпинно, роблячи свій творчий внесок в розвиток сучасної української культури. Сьогодні нам уже 3 роки! Але зараз не час святкувати ювілеї, адже в країні відбуваються процеси революційної перебудови суспільства. У зв'язку з цим, усю свою творчість зараз ми присвячуємо революції.
11 лютого відбулася презентація нового альбому гурту "Ойкумена" - «День сонцестояння». Офіційно на телебачені альбом було презентовано 03.03.14 у програмі "Доброго ранку, Львове" присвячені й подіям революції в Україні (відео можна переглянутитут). Прослухати альбом можна тут, а також на SoundCloud.
Трек-ліст:
1. Ой на Івана, на Купала (сл. Віри Вовк, муз. Олени Коссак)
2. Знову ранок (сл. Тараса Приведи, муз. Олени Коссак)
3. Зорі (сл. Тараса Приведи, муз. Олени Коссак)
4. Чотири воли пасу я (укр. нар. пісня в обробці Олени Коссак)
5. Пекучий день (сл. Ліни Костенко, муз. Олени Коссак)
6. Вечір (сл. Грицька Чубая, муз. Олени Коссак)
7. Колискова (сл. Лесі Українки, муз. Олени Коссак)
8. Стояла я і слухала весну (сл. Лесі Українки, муз. Олени Коссак)
9. Осколки ілюзій (муз. Олени Коссак)
10. Сон (сл. Тараса Приведи, муз. Олени Коссак)
11. М.Т.С.Л. (сл. Тараса Приведи, муз. Олени Коссак)
12. Хуртовини (сл. Ліни Костенко, муз. Олени Коссак)
13. Пісня про кохання з першого погляду (сл. народні і Олени Коссак, муз. Олени Коссак)
14. В'язанка укр. нар. пісень (обробка Олени Коссак)
15. Milk (bonus-track by Garbage)
16. Час настав! (бонус-трек до Революції, сл. Тараса Приведи, муз. Олени Коссак)
Дякуємо усім слухачам та прихильникам за підтримку і за те, що Ви - Є!)
Пам'ятаймо: Чим більше мистецтва – тим менше тітушків серед нас!
Слава Україні! Час змін настав!

Виступ на Молодіжному фестивалі авторської пісні "Срібна підкова 2013"

1380025 611319668914519 446305281 n12.10.2013р. гурт "Ойкумена" виступив у рамках Молодіжного фестивалю авторської пісні "Срібна підкова 2013". Жюрі високо відзначило професіоналізм та високу виконавчу майстерність учасників гурту і нагородило "Ойкумену" подякою за участь у фестивалі.
Більше фото можна переглянути тут.

Виступ в рамках благодійної акції "квАРТира - відкрита"

Kwartira9 жовтня гурт "Ойкумена" взяв участь у мистецькій благодійній акції "квАРТира - відкрита", присвяченій Всесвітньому дню ментального здоров'я. Ось , що розповів про цю акцію один з співорганізаторів, учасник арт-формації «Блек Джек», Валентин Біляк: "Загальновідомо, що кожен з нас є унікальною і неповторною особистістю. Найдивовижніше те, що пізнати себе до кінця мало кому вдається (вже не кажучи про інших людей, що нас оточують). Переважно, процес пізнання самих себе триває все життя. Тим не менше, коли нам вдається проникнути у найпотаємніші куточки власної свідомості, ми починаємо по-іншому сприймати людей навколо. Оточення стає ближчим, більш зрозумілим. Ми починаємо говорити про необхідність толерантного і турботливого ставлення один до одного. Не секрет, що часто суспільство щось дивне і незрозуміле називає словом "хворобливе", вже одним цим знецінюючи та відкидаючи оригінальні та несподівані ідеї. В історії є багато прикладів такого ставлення у сферах і мистецтва, і науки, і звичайного побуту. Ствердження принципів гуманності, поваги до особистості та толерантності до "інакшості" відкриває нам новий шлях – шлях порозуміння..."

Відео з виступу можна переглянути тут

Фотозвіт виступу з нагоди Всенародного Дня Батька

den batka13Фотозвіт з виступу до Дня Батька 15.09.2013. Було дуже атмосферно..) А найбільше глядачам, за нашими спостереженнями, сподобалися нові пісні "Знову ранок" і "Місто твоїх снів". "Зорі", "Баламути" - їх вже знають і підспівують) Для нас це - найвища нагорода.
(більше фото можна оглянути тут)

Ойкумена на святі в честь Всенародного дня Батька

Bild-3556У неділю, 15 вересня, з 16.00 до 17.30 год. біля пам'ятника Т. Шевченкові на проспекті Свободи пройде урочистий захід – Свято до Всенародного Дня Батька . Спеціальним гостем на святкуванні буде і гурт "Ойкумена".
Буде весело, тож чекаємо всіх!)

Виступ на День Незалежності у Академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного

sagayd24 серпня етно-гурт "Ойкумена" виступив у Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, на концерті присвяченому Дню Незалежності України. За виступ у рамках святкування "Ойкумену" було нагороджено почесною грамотою за підписом начальника академії, генерал-лейтенанта П.П. Ткачука. Ми пишаємось тим, що саме нам випала нагода привітати наших захисників із цим величним святом і дякуємо усім-усім нашим слухачам за теплий прийом.

Нова фотосесія в Свірзькому замку

Svirg Догорають останні теплі літні деньки, а ми знову на фотосесії, - на цей раз у Свірзькому замку. Чудові краєвиди, старовинна архітектура і все це під музику "Ойкумени".) Усі фотографії можна переглянути тут.
Окрема подяка чудовим фотографам - Юрі та Христі Зачепам)

Виступ на фестивалі "Казка в Гаю"

83Fd iyOUV88 червня 2014 року етно-гурт "Ойкумена" втретє виступив на всеукраїнському фестивалі "Казка в Гаю". З нашими глядачами ми розмовляли про майбутнє України, співали українських пісень - колискових, народних, авторських на слова наші та Ліни Костенко. На природі серед самобутньої архітектури співається по-особливому і думається по-новому. Ми щасливі, що живемо в Україні серед таких прекрасних людей і співаємо для найкращої публіки - для наших дітей, маємо можливість долучитися до виховання нового покоління патріотичних українців.

09.08.13 - Ойкумена у Києві!

fon09.08.13 - Ойкумена виступатиме на Контрактовій площі у Києві. Запрошуємо усіх бажаючих у "ЛАЗ клуб-кафе", - початок о 20,00) Драйв та позитивні емоції гарантовано)

Творчий експеримент від "Ойкумени"

Під час запису другого альбому, "Ойкумена" вирішила трохи поекспериментувати.. Що з того вийшло, - слухайте самі)
Отже:
Вірші: Ліна Костенко,
Музика: Олена Коссак (вокал, бандура)
Аранжування, зведення, саунд-дизайн: Геннадій Пересвіт (бас-гітара, гітара, муз. програмування)
Записано та зведено на Peresvit Studio за участю Ірини Салюк (бек-вокал)

"Ойкумена" про свідомість українців, синтез бандури і барабанів та сучасні тенденції в етно-музиці у новому інтерв'ю

IMG 8712На порталі 032.ua побачило світ нове інтерв'ю з учасниками етно-гурту "Ойкумена". Про синтез бандури і барабанів, сучасні тенденції в етно-музиці, нову свідомість українців і багато-багато чого іншого можна дізнатись тут. Читаймо, бо ми того варті)

Солістка "Ойкумени" Олена Коссак в програмі "Тук-тук, я Малюк""

Tuk-TukДнями на екрани вийшов черговий випуск програми "Тук-тук, я Малюк" героїнею якого стала й солістка нашого гурту Олена Коссак. Молода мама двох доньок - розповідає про самореалізацію, творчість і виховання дітей з музикою під час сидіння у довгій відпустці по догляду за дітьми... Дивитися тут з 18:40)

Виступ на "Вишиванка-фест"

VushuvankaFest30.06.13 гурт "Ойкумена" виступив в Дрогобичі у рамках "Вишиванка-фест"-у. Прекрасна атмосфера та чудова природа не залишили байдужим жодного з відвідувачів. Море позитивних емоцій та нових відчуттів - і все це під музику "Ойкумени". Дякуємо організаторам і чудовій публіці - було круто)
А для тих, хто з якихось причин не зміг відвідати цей чудовий фестиваль, - свіженьке аудіо нашого виступу:

Частина перша: Частина друга:

Виступ на етно-фестивалі "День сонцестояння"

Muropillya23 червня етно-гурт "Ойкумена" подолавши понад 1000 км. прийняв участь у етно-фестивалі "День сонцестояння", присвяченому відкриттю ленд-арт парку "Простір покордоння". Сам парк розміщений у Сумській області в с. Миропілля, займає приблизно 10 гектарів і є першим в Україні об'єктом такого типу. Хедлайнерами на урочистому відкритті були: етно-гурт "ТаРута", тріо барабанщиків "Rhythmmen", "брендові" гості з Росії - гурт "Лукерья и дети" та звісно ж "Ойкумена"). Прекрасна дружня атмосфера, чудові краєвиди і дивовижна аура мистецького парку подарували всім гостям і учасникам незабутні враження.

Виступ у ЛМЦ соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів

13 червня етно-гурт "Ойкумена" виступив у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів. Виступ було присвячено дню медичного працівника.

Ойкумена на "Казці в гаю"

Казка в гаю2 червня етно-гурт "Ойкумена" у якості гостя виступив на Х театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю», що відбувся у Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" та був присвячений міжнародному Дню захисту дітей. За участь в фестивалі гурт було нагороджено почесним дипломом.

Виступ на звітному концерті капели бандуристок "Дзвіночок"

22 травня етно-гурт "Ойкумена" у якості спеціального гостя виступив на звітному концерті капели бандуристок "Дзвіночок". Варто зазначити, що цим виступом ми ще раз віддали шану пам'яті відомого бандуриста Володимира Богдановича Дичака, який довгий час був головою цієї капели а також капели бандуристок "Галичанка".

Фотозвіт з виступу можна оглянути тут

Виступ на дитячому форумі видавців

DutForum-04117-18 травня етно-гурт "Ойкумена" спільно з проектом "Казкоманія" в рамках Дитячого форуму видавців у Львові влаштували свято для найменшеньких слухачів. Спершу солістка гурту, Олена Коссак , разом із маленькими талантами читали в ролях казку Ірен Роздобудько "Коли оживають ляльки", а потім уже і сам гурт бавив діток та їх батьків запальними мотивами української пісні. Незважаючи на певні організаційні проблеми, було весело і по сімейному затишно.)

Більше фото тут

Ойкумена у "Львівській Політехніці"

15ippt16 квітня 2013р. Етно-гурт "Ойкумена" виступив у Національному університеті "Львівська Політехніка" на IX науково-практичній конференції "Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп'ютерних технологій в Україні" присвяченій 15-річчю Інституту підприємництва та перспективних технологій.

"Ойкумена" на зустрічі з Вірою Вовк

vira vovk11 квітня етно-гурт "Ойкумена" виступив на зустрічі з відомою українською письменницею, перекладачем та літературознавцем, Лауреатом Шевченківської премії 2008 року, Вірою Вовк. Зустріч відбулась у Львові в Дзеркальній залі палацу Потоцьких.

Подвійний виступ на Паску

25 foto105.05.2013 Подвійним виступом "Ойкумена" зустріла свято Воскресіння Господнього. Спочатку гурт виступив на "Козацьких забавах", що проводились у Шевченківському гаю м. Львова, а потім був виступ на Співочому полі в рамках концерту призначеного для львів'ян та гостей нашого міста.

Музично-поетичне дійство "З Днем народження, пані Ліно!"

 kc F6suPnM19.03.13 у Львові відбулась відбулась музично-поетична вистава "З Днем народження, пані Ліно!".Поезії Ліни Костенко декламували викладачі та студенти ЛНУ ім. І. Франка, актори академічного театру імені Леся Курбаса та Першого українського театру для дітей та юнацтва, радіоведучі та бандуристи. Понад годину звучали поезії з циклу «Інкрустації». В сворю ж чергу, - бандура, клавішні та африканський барабан довершили незабутню атмосферу на виставі присвяченій Дню народження видатної поетеси. Автор музики до вистави - Олена Коссак, виконання - Етно-гурт "Ойкумена".

Прослухати аудіозапис вистави можна тут

 

"Леся: те, що не вмирає" під музику "Ойкумени"

xWjmr1P16 I25.02.13 у рамках проекту "Казкоманія" в Королівській залі історичного музею, що на площі Ринок, 6. під музичний супровід етногурту «Ойкумена», відбувся нетрадиційний вечір поезії Лесі Українки. Нове прочитання віршів видатної поетеси, тонко поєднане з проникливою музикою, не залишило байдужим жодного глядача.

Більше атмосферних фото можна переглянути тут

"Від акустики до драйву" в "Хмільному домі роберта Домса"

Domsa 03 02Етно-гурт "Ойкумена" виступив на дійстві "Від акустики до драйву" 3 лютого 2013 року в Хмільному домі Роберта Домса - концерт присвячувався виходу в світ 5-ої, ювілейної збірки поезії відомого львівського музиканта та поета - Олега КАЛИЧА Калитовського.

Свято любові на Валентина

2-roky-gurtuСпіваємо для Вас на Валентина! )
Буде багато хорошої музики, наші диски з автографами, наші друзі - гурт "Коралі" і найголовніше ви - наші улюблені глядачі!
Приходьте до нас на концерт, а опісля, натхненні якісною та красивою українською піснею - на ґлінтвейн, гарячий шоколад, вечерю з коханими.. )
До зустрічі 14 лютого о 19:00 в палаці культури Гн. Хоткевича! )
Ваша "Ойкумена" )

Виступ на творчому вечорі пам'яті Володимира Дичака

Етно-гурт "Ойкумена" виступив в рамках творчого вечору бандуристів, присвяченого пам'яті Володимира Богдановича Дичака - засновника та незмінного керівника протягом майже 50 років капел бандуристок "Дзвіночок" та "Галичанка".

Більше фотографій можна переглянути тут

Вийшов дебютний альбом гурту "Чи ти мене любиш?!"

OIKДоступний для прослуховування на SoundCloud а також на нашому сайті
Нарешті сталося те, чого всі так довго чекали! Вийшов дебютний альбом гурту під назвою "Чи ти мене любиш?!".

Трек-ліст:
1. Чи ти мене любиш?
2. Чотири воли пасу я
3. Там, де Дністер круто в'ється
4. Пливе човен
5. Гуцулка
6. Осколки ілюзій
7. Очі відьми
8. Вечір
9. Чумаченько
10. Хлопці-баламути
11. Зорі
12. Львів (Tyle jest mjast)

Музика: Олена Коссак (1,3,6,8,9,11), народна (2,4), Роман Савицький (5), Дмитро Добрий-Вечір (7), гурт «Леся Герасимчук і Драглайн» (10), Marian Hemar (12). Слова: народні (1,2,3,4,9,10), Олена Коссак (3), Т.Г.Шевченко (4), Р.Савицький (5), Дмитро Добрий-Вечір (7), Грицько Чубай (8), Тарас Приведа (11), Marian Hemar (12). Аранжування творів: Олена Коссак.

Вокал: Олена Коссак, Ольга Заводна. Бандура: Олена Коссак, Ольга Заводна. Перкусія: Юрій Лончинський, Олена Коссак, Ольга Заводна. Запис: студія «Мелос», 2012 р. Звукорежисер: Богдан Стефура. Дизайн обкладинки: Тарас Приведа, Маркіян Коссак.
Приємного прослуховування)
І пам'ятайте - купуючи диски українських виконавців, ви підтримуєте українську мову та культуру! )

Виступи гурту "Ойкумена" до Дня Незалежності

Den-NezalezhnostiГурт "Ойкумена виступає до Дня Незалежності в Академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та у святковому випуску телепередачі "Вже ранок". Відеозаписи виступів можна оглянути тут.

"Ойкумена" знову на Тустані

tustanЕтно-гурт "Ойкумена" виступить ввечері в неділю, 5 серпня, у рамках фестивалю "Ту Стань! - 2012". Готуємо для гостей різноманітну програму - від кобзарських пісень до сучасних етно-мотивів. Детальніше програма "Ту Стані! - 2012" на сайті фестивалю.

Виступ етно-гурту "Ойкумена" на зібранні львівської "Просвіти"

IMG 5801Під час проведення у Львові чемпіонату до Євро-2012 етно-гурт "Ойкумена" виділив час і виступив в гостях у Львівської Просвіти. Деякі пісні відвідувачі, серед яких багато поетів, музикантів та громадських діячів, співали разом з нами та гаряче аплодували. По закінченню виступу ми отримали у подарунки книжки з творчими доробками присутніх глядачів, які надихатимуть нас на написання нової музики.

Більше фото з виступу можна оглянути тут

Учать у Мадяр-фесті

IMG 0011Етно-гурт "Ойкумена" виступив на фестивалі "Мадяр-фест", що відбувся в подвір'і Палацу Мистецтв у м. Львові.

У виконанні гурту лунали старі та нові композиції, в притаманному для "Ойкумени" поєднанні бандур барабанів та відкритого народного співу.

Фотозвіт з виступу можна оглянути тут

Гурт Ойкумена. Інтерв’ю з Оленою Коссак

Kossak-OlenaПредставляємо вашій увазі нове інтерв'ю з солісткою львівського етно-гурту "Ойкумена" авторства відомого блогера Олександра Пуляєва, власника сайту "Музика+Танець=Життя".

У інтерв'ю в висвітлено концепцію гурту "Ойкумена", історія творчих пошуків гуртом власного обличчя та свого місця в сучасному етно-музичному русі.

Ойкумена виступає на Великдень в Шевченківському Гаю

velykПодвійним виступом, на головній сцені та на галявині з гаївками, в Музеї народної архітектури і побуту (Шевченківський Гай) пртивітав етно-гурт "Ойкумена" львів'ян та гостей міста зі святом святого Великодня.

Лунали старі та нові пісні, народні та авторські твори у виконанні бандури та барабана.

Участь у Коралівських вечорницях

DSC 0143 14 березня 2012 р. о 20:00 етно-гурт "Ойкумена" виступав на "Коралівських  вечорницях" - театралізовано-музичному дійстві зініційованому та зорганізованому однойменним гуртом "Коралі". Веселі переливи бандури в комплексі з ритмічним барабанним боєм неодноразово заводили публіку і спонукали до запального танцю.

Виступ львівського етно-гурту "Ойкумена" заслужено здобув найвищу похвалу публіки - бурхливі, незмовкаючі овації і подвійне запрошення зіграти "на біс".

 

Участь у святкуванні Шевченківських днів у НУ "Львівська політехніка"

12032012104412 березня 2012 р. 16:00 - Львівський гурт "Ойкумена" взяв участь у святкуванні Шевченківських днів у НУ "Львівська політехніка". На виступі прозвучали нові та старі пісні етно-гурту, а також невеликий бандурний експромт в супроводі запального ритму барабана на слова Т.Г. Шевченка.

Глядачі по достоїнству оцінили музику львівських бандуристок і неодноразово нагороджували етно-гурт "Ойкумена" гучними оваціями.

Участь у проекті до дня Шевченка "Шальоний трамвай"

tram granit9 березня 2012 р. 14:00-16:00 - етно-гурт "Ойкумена" взяв участь у проекті "Шальоний трамвай" організованому МО"Граніт" та присвяченому дню народження Т. Г.  Шевченка.

Веселі та запальні бандурні мотиви в супроводі барабанних партій і все це на слова Т. Шевченка, що може бути краще? )

Святкування річниці творчої діяльності етно-гурту "Ойкумена"

rikСвяткуємо першу вагому дату. Чекаємо на усіх ВАС! ))
ДЕ: кафе "Меделін".
КОЛИ: 12.02.2012 о 12:02

Чекаємо на усіх! Буде тепло, мелодійно і приємно - для тіла та душі.... Нові бандурні-барабанні шеври для всіх і кожного)))

До зустрічі в неділю!)

Відеозвіт зі святкування можна переглянути тут.

"Ойкумена" на радіо "ФМ Галичина"

200px-FM Galychyna9 лютого 2012 р. о 14:30 - етно-гурт"Ойкумена" на радіо "ФМ Галичина". Нові пісні, нова етно-музика і багато-багато-багато позитиву)

Аудіозапис виступу:

Виступ на святкуванні 10-річчя Видавництва Старого Лева

Afishka22 січня 2012 р. о 14:00 у арт-кафе "Квартира 35" відбувся виступ етногурту "Ойкумена" в рамках святкування 10-річчя Видавництва Старого Лева. Навиступі звучали старі та нові пісні у виконанні львівського етно-гурту а також лунали музичні бандурно-барабанні вітання адресовані видавництву.

Відео з виступу можна переглянути тут.

 

Виступ на "Зимовому бардівському вечорі"

z be9d0b3821 січня 2012 р. о 19:00 - львівський етно-гурт "Ойкумена" взяв участь у "Зимовому бардівському вечорі", організованому МО "Граніт". На виступі прозвучали нові та старі пісні етно-гурту, виконані в притаманній йому експресивній бандурно-барабанній манері.

Участь у передачі "Вже ранок" на 12-му каналі ЛТБ

ojkumena logo30 грудня 2011 р. о 9:00 - львівський етно-гурт "Ойкумена" взяв участь у передачі "Вже ранок" на 12-муканалі ЛТБ, де відбулася прем'єра нової пісні "Новорічна ніч" а також прозвучали інші нові пісні побудовані на синтезі звуків бандури та барабанів.

Гурт "Ойкумена" виступив у етноклубі "Набутки"

nabutky20.03.2012 р. етно-гурт "Ойкумена" впредставив у львівському етноклубі "Набутки" свою нову програму. Синтез гармонійних переливів бандури з рвучкими звуками барабанів дарбуки та джембе не залишив байдужим жодного поціновувача сучасного бандурного етномистецтва. Глядачі належно оцінили виступ львівського етно-гурту, двічі запрошуючи грати "на біс".

Детальний фотозвіт з імпрези можна переглянути тут. Відео ж з виступу дивіться за цим посиланням.

Про нас

коротко...

Olenka1

Олена Коссак

Бандура, вокал

oikoumena@gmail.com

+ 380638078405