slogan

  IconSCIconYTIconFB

fotoLogoRoundColor

musicaLogoRoundColor

videoLogoRoundColor

contactsLogoRoundColor

raiderLogoRoundColor

Нова відеоробота на пісню "СОН"

Днями відомий львівський гурт «Ойкумена» презентував свій новий кліп на пісню «СОН».Кліп став першою спільною роботою учасників гурту та творчої команди VIVIDpro. «У роботі, котра є мінімалістичною за своїм художнім наповненням, ми хотіли передати увесь спектр емоцій та почуттів людини, котра чекає… Чекає довго. Проте надія не згасає і в результаті коханий таки подзвонить, знайдеться, повернеться.
Текст до цієї пісні написав наш перкусист Тарас Приведа у 2013 році, проте під час Майдану і особливо протягом подальшої війни, лірика набула кардинально іншого значення для нас» – розповідає автор пісні, музикантка гурту Олена Коссак. «Саме надія, базована на внутрішній і часто не усвідомлюваній до кінця вірі, коли не залишилось більше нічого, окрім споглядання годинника, допоможе нам витримати найтемнішу пору і дочекатися світанку, дзвінка від близької людини».
«Ойкумена» – відомий в Україні та за її межами львівський гурт, котрий виконує авторську акустичну музику з елементами етно-джазу, пропагуючи україномовне музичне мистецтво у часи становлення української нації післяреволюційного та воєнного періоду новітньої історії України. Учасники гурту переконані, що Україна – абсолютно унікальна держава зі складною історією та величезним потенціалом, який ми всі можемо відкрити, єднаючись та гуртуючись, і представити свою Батьківщину світові в абсолютно новому, несподіваному світлі. Митці вважають, і неодноразово переконались в тому, що їхня музика не має жодних обмежень ні по віку, ні по мовних вподобаннях слухача та не залишає байдужим нікого, хто хоч раз її почує.

Про нас

коротко...

Olenka1

Олена Коссак

Бандура, вокал

oikoumena@gmail.com

+ 380638078405